Wychodząc naprzeciw waszym oczekiwaniom wydłużamy nabór do 27 listopada! Macie więc jeszcze ostatnią szansę na przesłanie zgłoszenia.

Mamy dobrą wiadomość dla tych z Was, którzy jeszcze nie przesłali do nas zgłoszenia do Hack3F! Macie dodatkowych kilka dni na wypełnienie formularza.

Ostatecznym terminem przesyłania zgłoszeń jest 27 listopada. Po tym terminie będziemy kontaktować się z uczestnikami i informować o dalszych szczegółach wydarzenia.

Czekamy na min. dwuosobowe zespoły pasjonatów programowania i projektowania rozwiązań IT. Możecie być uczniami (pełnoletnimi), studentami, możecie pracować w branży lub poza nią – pełna dowolność! Wystarczy, że macie chęci, pomysł, umiejętności i wolny weekend 4-5 grudnia.

Wybieracie jedno (lub więcej) wyzwanie:

  • Wyzwanie_1 – zapewnić konsumentom narzędzia do weryfikowania wysokiej jakości dostarczanych produktów w ramach KŁŻ – a może poszukiwane informacje zakodować w naklejce QR? Aplikacja lub platforma mogłaby dostarczać na bieżąco informacje z naklejki.
  • Wyzwanie_2 – umożliwić konsumentom zdobycie informacji na temat dostawców oferujących różne produkty – aplikacja do wymiany informacji i zamieszczania ogłoszeń? Czat i samouczek by wszyscy mogli z niej korzystać? Możliwości są nieograniczone!
  • Wyzwanie_3 – stworzyć rolnikom, producentom żywności nowy kanał dotarcia do nowym grup docelowych. – niech zainspirują Was popularne systemy food-delivery! Z podobnego rozwiązania mogliby skorzystać rolnicy, tylko jak? Pomyślcie 
  • Wyzwanie_4 – połączyć rolników z klientami i klientów z rolnikami udostępniając na bieżąco aktualizowaną oferty z prezentacją rzeczywistych produktów – intuicyjne wgrywanie zdjęć na platformę? Intuicyjne filtrowanie produktów pod kątem przeznaczenia, sezonu? Zaufajcie swojej intuicji i dajcie się ponieść wyobraźni.

Bez obaw, wprowadzimy Was najpierw w temat i przedstawimy potrzeby grupy docelowej waszego rozwiązania, następnie przystępujecie do działania.

Na laureatów czeka nagroda w postaci darmowego rocznego dostępu do PrivMX – aplikacji organizującej pracę i komunikację zespołów (więcej o nim przeczytacie tutaj), a także możliwość skorzystania z przyspieszonej ścieżki w procesie finansowania przez fundusz Augere Health Food Found