Spośród uczestników jury składające się z mentorów i ekspertów wybierze najlepszy zespół – my z przyjemnością przekażemy mu nagrodę!

PrivMX to aplikacja organizująca pracę i komunikację zespołów. Pomaga lepiej zarządzać zadaniami oraz pozwala na przejrzystość przebiegu pracy. Wprowadza do firmy zabezpieczenie wewnętrznej komunikacji i danych poprzez szyfrowanie end-to-end.

źródło: https://privmx.com/pl

Aplikacja łączy w jedną wspólną całość, funkcjonalność programów do zarządzania zadaniami, przestrzeni dyskowej z plikami, kalendarza oraz czatu. Zastępuje e-mail podczas komunikacji wewnętrznej. Dodatkowo wszystkie toczące się konwersacje, współdzielone pliki, kalendarze oraz zadania, którymi zajmuje się zespół są uporządkowane według tematycznych Sekcji. Wszystko w jednym miejscu, tak żeby zachować płynność przypływu informacji i koncentracji nad realizacją zadań. Każdy z członków zespołu do dyspozycji, oprócz Sekcji wspólnych, posiada również swoją prywatną przestrzeń pracy. Ze swoimi plikami, sprawami i kalendarzem.

Dzięki uprzejmości twórców PrivMX zwycięski zespół Hack3F otrzyma pierwszy rok korzystania z aplikacji zupełnie bezpłatnie, a w drugim roku za 50% wartości cennikowej.

Zdecydowanie jest więc o co walczyć!