Chcemy, by uczestnicy podczas prac nad rozwiązaniami mieli dostęp do szerokiego grona ekspertów. Poznajcie pierwszego z nich!

Krystian Bania   

                                                       

Manager inwestycyjny w Funduszu BTM Investments.

Krystian posiada 10 lat doświadczenia w pracy przy kilkudziesięciu projektach naukowych, technologicznych i badawczo-rozwojowych. Krystian zajmuje się komercjalizacją wyników badań, tworzeniem i rozwojem startupów oraz doradztwem dla firm technologicznych. Posiada doświadczenie w szczególności w obszarach takich jak m.in.: urządzenia medyczne, farmacja, czy telemedycyna. Podczas swojej ścieżki zawodowej pełnił funkcje biochemika, analityka technologiczno- biznesowego oraz project managera,  ponadto prowadził własną działalność gospodarczą. Współpracował z firmami takimi jak: Scope Fluidics, BTM Innovations, Fundacja Innowacyjna Polska, BTM Ventures, Europroject Managament Consulting.

Do jego kompetencji należą: zarządzanie projektami, prowadzenie procesu inwestycyjnego, konsulting w zakresie innowacji dla firm technologicznych, analizy rynku i konkurencji w projektach badawczo-rozwojowych, analizy ryzyka technologiczno-biznesowego projektów, przygotowanie biznesplanów, w tym: strategii rozwoju, modelu biznesowego, modelu finansowego, poszukiwanie inwestorów, przygotowywanie prezentacji inwestorskich, rekomendowanie projektów do inwestycji, organizacja szkoleń z zakresu analizy rynku, oceny projektów B+R, strategii komercjalizacji i własności intelektualnej dla naukowców i młodych przedsiębiorców, współpraca z jednostkami naukowymi, “scouting” projektów badawczych o potencjale komercjalizacyjnym, przygotowywanie wniosków grantowych.

Krystian doradzał i współpracował z uczelniami i jednostkami naukowymi, inkubatorami, akceleratorami, instytucjami otoczenia biznesu, firmami technologicznymi, startupami i funduszami inwestycyjnymi.

Krystian nie tylko pomoże wam podczas prac nad konkursowym rozwiązaniem technologicznym, ale i zasiądzie w jury i pomoże wybrać zwycięzcę Hackathonu Hack3F. Już wkrótce zaprezentujemy Wam nagrody, które dla Was przygotowujemy! Kto wie, może dodatkiem do nich będzie możliwość nawiązania współpracy z Funduszem BTM Investments?